česky   |   english
logo

Úvod
Nabídka
Investice
Prodej
Pronájem
Informace a kontakty
Jak nakupovat
vyhledávání v nabídce
lokalita
cena od    do
druh nemovitosti
počet ložnic do
počet lůžek do
počet koupelen do
plocha - čtvereční metry
od    do
vzdálenost od moře do
m

Aktuality

Překrásná prázdninová vila
Pro letošní sezónu máme v nabídce k pronájmu překrásnou prázdninovou vilu v malé vesnici Rebići na chorvatském poloostrově Istrie. Jedná se o novostavbu ve venkovském stylu, určenou pro 8 osob. K dispozici je infra sauna, venkovní vířivka a bazén, gril, posezení i soukromé parkování pro hosty. K nejbližší pláži v zálivu Raša je to cca 2 km. Přijeďte k nám strávit svou klidnou dovolenou s rodinami a přáteli.
Jedinečná investiční příležitost
Nabízíme poslední luxusní mezonetový apartmán v nejlukrativnější oblasti Istrie v zátoce Pješčana Uvala. Výstavba apartmánového domu bude započata v následujících měsících a dokončen bude v následujícím roce. Jedná se o nejmodernější výstavbu pro velmi náročnou klientelu. Tento unikátní projekt výstavby luxusních apartmánů je situován přímo u moře v zátoce.
Krásné apartmány v komplexu novostaveb u moře
V současné době probíhá v Medulinu výstavba jedinečného projektu v lukrativní lokalitě přímo u moře. Jedná se o výstavbu uzavřeného komplexu unikátních apartmánových domů. Součástí bude také recepce určená pro majitele a hosty a společný bazén. V naši nabídce najdete apartmány, které jsou v tomto projektu k prodeji.
Vítejte na našich nových webových stránkách
Je nám velkým potěšením Vás přivítat na našich nových webových stránkách. Jejich spuštěním se snažíme přiblížit a představit všem možnost koupě či prázdninového pronájmu nemovitostí v Chorvatsku, konkrétně na jihu nádherného poloostrova Istrie.
Nabízíme investiční projekty v Chorvatsku
Díky dlouhodobé spolupráci s vynikající spolehlivou developerskou skupinou z oblasti jižní Istrie Vám prostřednictvím této webové stránky nabízíme možnost zhodnocení Vašich finančních prostředků skrze investice do nemovitostí v Chorvatsku.
Nové nádherné apartmány k pronájmu v Chorvatsku
Představujeme Vám nové překrásné apartmány v chorvatském městečku na jihu Istrie Medulinu. Díky komplexnímu servisu naší společnosti se nám do nabídky dostávají také nádherné luxusní apartmány, které si můžete pronajmout ke strávení Vaší klidné dovolené.

Naše lokality

Země
Chorvatsko
Kraje
Istrie
K O N T A K T Y   N A   N Á S
Anbareture s.r.o.
Výstavní 1928/9
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00
Kancelář:
Místecká 329/258
720 00 Ostrava - Hrabová
Telefon:    +420 732 430 346
e-mail: info@anbareal.cz
logo
© ANBA REAL realitní služby společnosti ANBARETURE
VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA
logo max portman
NA VŠECHNA OBRAZOVÁ DATA A TAKÉ NA TEXTY SE VZTAHUJÍ AUTORSKÁ PRÁVA